پرچم بازار مرکزی سود بانکی سود سپرده

پرچم: بازار مرکزی سود بانکی سود سپرده سپرده و تسهیلات اخبار اقتصادی و بازرگانی

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی گل خوردیم ولی همه تیم ما را تایید کردند , مثال فوتبالی رهبر انقلاب جهت اعضای دولت

نشریه «خط حزب‌الله» بخش‌های جدیدی از فرمایشات رهبر معظم انقلاب در دیدار هیات دولت در هفته جاری را منتشر کرد.

گل خوردیم ولی همه تیم ما را تایید کردند , مثال فوتبالی رهبر انقلاب جهت اعضای دولت

مثال فوتبالی رهبر انقلاب جهت اعضای دولت؛ گل خوردیم ولی همه تیم ما را تایید کردند

عبارات مهم : احساس

نشریه «خط حزب الله» بخش های جدیدی از فرمایشات رهبر معظم انقلاب در دیدار هیات دولت در هفته جاری را منتشر کرد.

به گزارش مهر، نشریه «خط حزب الله» در صد و چهل و دومین شماره می نویسد: یکشنبه هفته ی جاری، رهبر انقلاب با هیأت دولت جهت حل پرسشها اقتصادی کشور جلسه ای برگزار کردند. در این جلسه، رهبر انقلاب، “شرایط” و “اقداماتی” که در این مقطع زمانی، دولت می بایست انجام دهد را برشمردند. گرچه از این دیدار، صرفا خبر آن منتشر شد، ولی نظر به اهمیت بیانات رهبر انقلاب در این دیدار، خط حزب الله بخش هایی از آن را منتشر می کند:

گل خوردیم ولی همه تیم ما را تایید کردند , مثال فوتبالی رهبر انقلاب جهت اعضای دولت

در میدان نبرد و مبارزه آنچه بیش از همه به آن نیاز دارید این است که روحیه ی تحرّک، روحیه ی پیشرفت، روحیه ی مبارزه ی با شرایط را در خودتان تقویت کنید؛ این شرط اول هست. دلیری ورود در میدان را به خودتان [بدهید]، عزم راسخ در این زمینه را داشته باشید. مسئله طبعاً پیش می آید.

دو جور آدم در مواجهه با مشکل

همواره در اجتماعات، در جوامع، در کشورها مسئله پیش می آید. در مواجهه ی با مشکل، دو جور آدم داریم: یک جور آدم است که هنگامی که با مسئله مواجه می شود احساس مسئولیت مضاعف پیدا می کند، جوششِ غیرت پیدا می کند. هنگامی که می بیند مسئله پیش آمد انگیزه ی او مضاعف می شود، احساس مسئولیتش مضاعف می شود، احساس می کند تحرّک بیشتری باید انجام بدهد، وارد میدان بشود.

نشریه «خط حزب‌الله» بخش‌های جدیدی از فرمایشات رهبر معظم انقلاب در دیدار هیات دولت در هفته جاری را منتشر کرد.

یک جور آدم هم است که هنگامی که با مسئله مواجه شد دچار یأس و وحشت و منفی بافی و “نمی شود” و “نمی توانیم”و “چکار کنیم” و این چیزها میشود. مدیران دولتی باید از نوع اول باشند یعنی هنگامی که با مسئله مواجه میشوند این روحیه در آنها وجود داشته باشد؛ روحیه ی برخورد، روحیه ی “می توانیم”، روحیه ی “حتماً اقدام می کنیم”، این یک مسئله هست؛ دلیری در اقدام و روحیه ی برخورد با مسئله به صورت عاقلانه و مدبرانه.

طبعاً هر مشکلی، نوعی برخورد مورد نیاز دارد… این را باید همه ی دوستانی که در کار دولت هستند هم خود شما، هم مدیران زیردست شما [داشته باشند.] بنده گاهی دیده ام در یک وزارتخانه مثلاً مدیر دارای روحیه ی خوب، قوی، پرانگیزه، می آیند، صحبت می کنند، می گویند، و آدم احساس می کند که انگیزه ی نیرومند ای وجود دارد.

باید تصویر دولت، تصویر گروهی کارآمد باشد

گل خوردیم ولی همه تیم ما را تایید کردند , مثال فوتبالی رهبر انقلاب جهت اعضای دولت

بایستی تصویر دولت در چشم مردم تصویر یک گروه توانا و کارآمدی باشد که دارند تلاش می کنند. حالا البته انسان تلاش که می کند هر لحظه موفق نمی شود، نفْس اینکه دارند تلاش می کنند و کار می کنند جهت مردم جالب هست. شما ملاحظه کردید ما در بازی فوتبال امسال در برابر اسپانیا گل خوردیم ولی همه، تیم ما را تأیید کردند … گفتم: «کارتان عالی بود». مردم هم آمدند در خیابان ها در حالیکه گل خورده بودیم. چرا؟ چون خوب بازی کردند، چون همه دیدند که اینها در میدان تلاش کردند، عرق ریختند، ابتکار به خرج دادند، دلیری به خرج دادند. دروازه بان با هوشمندی و فداکاری و سرعت عمل یک کاری کرد که کارستان بود. مردم هنگامی که این را از شما ببینند برایتان شعار می دهند، به نفعتان شعار می دهند، این باید احساس بشود. آدم ممکن است مسئله را هم یک جایی نتواند حل کند. همین قدر که بدانند وارد میدان هستید و دارید تلاش می کنید، روز و شب نمی شناسید، به مردم خبر اقتدار را می دهد. باید احساس بکنند دارد کار می شود.

واژه های کلیدی: احساس | تصویر | انقلاب | رهبر انقلاب | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs