پرچم بازار مرکزی سود بانکی سود سپرده

پرچم: بازار مرکزی سود بانکی سود سپرده سپرده و تسهیلات اخبار اقتصادی و بازرگانی

گت بلاگز اخبار بین الملل آمریکا نمی‌تواند گروه‌های تروریستی را با عوض کردن نام آنها پنهان کند / ترکیه

معاون نخست وزیر و سخنگوی قوه مجریه ترکیه اعلام کرد ایالات متحده باید بداند که نمی‌تواند ماهیت گروه تروریستی پ.ک.ک – پ.ی.د را با عوض کردن نام آن پنهان کند.

آمریکا نمی‌تواند گروه‌های تروریستی را با عوض کردن نام آنها پنهان کند / ترکیه

ترکیه: آمریکا نمی تواند گروه های تروریستی را با عوض کردن نام آنها پنهان کند

عبارات مهم : امنیت

معاون نخست وزیر و سخنگوی قوه مجریه ترکیه اعلام کرد ایالات متحده باید بداند که نمی تواند ماهیت گروه تروریستی پ.ک.ک – پ.ی.د را با عوض کردن نام آن پنهان کند.

به گزارش ایسنا به نقل ازخبرگزاری آناتولی، بکیر بوزداغ، معاون نخست وزیر ترکیه از آمریکا خواست تا دست از حمایتش از گروه تروریستی حزب کارگران کردستان ترکیه (پ.ک.ک) و پ.ی.د (حزب اتحاد دموکراتیک) بردارد.

آمریکا نمی‌تواند گروه‌های تروریستی را با عوض کردن نام آنها پنهان کند / ترکیه

بوزداغ در توئیتی نوشت: آمریکا باید از مانع تراشی در تلاش های ترکیه علیه شرکت تروریستی پ.ک.ک – ک.ج.ک – پ.ی.د – ی.پ.گ دست بردارد. آنها باید بدانند که نمی توانند شرکت های تروریست و تروریست ها را با عوض کردن دادن نام یا لوگوی آنها پنهان کنند. این تغییری در حقیقت ایجاد نمی کند و نمی توان کسی را با آن فریفت.

او همچنین از دولت آمریکا خواست تا به وعده اش در قبال قطع کمک واشنگتن از گروه تروریستی پ.ک.ک – پ.ی.د در سوریه وفادار بماند و سلاح های این تروریست ها را بگیرد. بوزداغ همچنین گفت: ترکیه به پ.ک.ک – ک.ج.ک (اتحادیه جوامع کردستان) – پ.ی.د و ی.پ.گ (یگان های مدافع خلق) اجازه نخواهد داد تا پاکسازی قومی و ایدئولوژیکی انجام دهد و ساختار جمعیت شناسی این منطقه را عوض کردن دهد.

معاون نخست وزیر و سخنگوی قوه مجریه ترکیه اعلام کرد ایالات متحده باید بداند که نمی‌تواند ماهیت گروه تروریستی پ.ک.ک – پ.ی.د را با عوض کردن نام آن پنهان کند.

او افزود: “آنکارا جلوی موج تازه مهاجرت را با عملیات شاخه زیتون در عفرین واقع در شمال غرب سوریه خواهد گرفت.” این مقام ارشد ترکیه همچنین با اشاره به طرح پنتاگون جهت تشکیل یک نیروی مرزی متشکل از تروریست های پ.ی.د – پ.ک.ک گفت: ما به بهانه نیروهای امنیت مرزی اجازه تشکیل یک ارتش تروریستی و کشور تروریستی در امتداد مرزمان را نخواهیم داد. ما از امنیت کشورمان، مرزهایمان و منطقه مان اطمینان حاصل خواهیم کرد.

ترکیه در ۲۰ ژانویه عملیات شاخه زیتون را به بهانه از بین بردن تروریست های پ.ک.ک – پ.ی.د و داعش از عفرین شروع کرد. به گفته ستاد یکسان ترکیه اهداف عملیات مذکور برقراری امنیت و ثبات در امتداد مرزهای ترکیه و این منطقه و نیز حفاظت از سوری ها برابر ظلم و سرکوب تروریست ها است.

واژه های کلیدی: امنیت | ترکیه | آمریکا | تروریست | تروریستی | تروریست ها | گروه تروریستی | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs